Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Wordpadban, hogyan tudom...

A Wordpadban, hogyan tudom megcsinálni, hogy legyenek külön oldalak és ne egybe legyen az egész szöveg?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 21:54
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
77%
Azt a halál béna szöveg szerkesztőt rajtad kívül szerintem senki más nem használja. Rakd fel a Microsoft Office -t, vagy az ingyenes OpenOffice -t vagy LibreOffice -t. Ott minden van, ami ehhez kell. Oldaltörés, szövegdoboz, stb..
2011. okt. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És azt hogy csináljam hogy ha szóközt ütök ne legyen pötty a szavak között?
2011. okt. 26. 22:16
 3/6 A kérdező kommentje:
És ne legyen minden sor elején ilyen P betű szerű?
2011. okt. 26. 22:17
 4/6 _Jessy_ ***** válasza:
Valahol a nézetnél van olyan, hogy formázás felfedése/elrejtése ha azt kiszeded, akkor nem lesznek a pöttyök, az oldalt pedig azt hiszem a nézet beállításnál kell beállítani a nyomtatási elrendezést
2011. okt. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:

Kikapcsolod a "Minden látszik" opciót, felül a gombsorban. Ugyan olyan qI kinézetű ikonja van.


Bár most így hirtelen nem tudom melyik változatról beszélsz, én a Microsoft Word 2003 -at használom, azt a gagyi Wordpad -ot soha nem használtam.

2011. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 26. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!