Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Töltöttem le egy filmet ....

Töltöttem le egy filmet . Rar-ba. Folyton azt írja a gép h ezt a wmp nem tudja lejátszani. Hogyan tudnám esetleg másik fájltípussal lejátszani vagy esetleg vmi mást kipróbálni? Sajnos bem nagyon értek az ilyenekhez

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:

előbb ki kell bontani....


töltsd le a winRar-t és miután telepítetted jobb egérgombbal rákattintasz a rar fájlra és kiválasztod a 'Kibontás ide' lehetőséget

2011. febr. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már próbáltam de amikor az OK gombra kattintanék akk hiába kattintok mert sosem engedi
2011. febr. 8. 18:27
 3/10 anonim ***** válasza:
kicsomagoltad?
2011. febr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rámentem a kicsomagolásra, amikor véget ért a számlálás akk kijött h OK Cancel Help. Ha az Ok-ra megyek nem csinál semmit
2011. febr. 8. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Feltételezem egy hibaüzenet jött fel, ami azt mondja, hogy nem tudod kicsomagolni, mert még nem töltötted le teljesen, megeshet, hogy több darabból áll a film, pl. part1.rar part2.rar...

Az összeset le kell tölteni.

Leírhatnád a pontos hibaüzenetet is (nem csak a választási lehetőségeket)

Más lehetőség, hogy rossz helyre csomagolod ki.

2011. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
you need to have the following volume to continue exraction <- ezt az üzenetet adja ki
2011. febr. 8. 21:47
 7/10 A kérdező kommentje:
*extraction
2011. febr. 8. 21:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy sejtettem, nem találja a következő kötetet, töltsd le azt is.
2011. febr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Két részből állt és letöltöttem már mind a kettőt, de így sem jó vmi. Ha csak simán megnyitom akk azt írja ki:a kijelölt fájl kiterjesztését(.rar)nem ismeri fel a wmp...
2011. febr. 9. 06:46
 10/10 anonim válasza:
másold egy mappába a két .rar fájlt és és jelöld ki egyszerre mind a kettőt és úgy jobb klikk és kibontás ide (extract here).
2011. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!