Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lett a gépemmel? Miért nem...

Mi lett a gépemmel? Miért nem tudok telepiteni? Se az msn-t se, flash playert.

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra beakartam jelentkezni az msn-re és nem engedett, rámentem a hibajavitásra, de ott megakadt a dolog a kulcsfontossági portoknál, és nem tudta kijavitani. Aztán pár nap múlva mikor megint próbálkoztam, akkor már azt irta, hogy azért nem tudok bejelentkezni, mert újabb verziót kell letöltenem(2009-es msn volt fent), igy megpróbáltam egy újabb verziót letölteni, hátha az működni fog. De miután letöltöttem és telepiteni akartam megint gond lett. Ekkor ezt irta ki: couldn't set up the installer, check to be sure you are connected to the internet. De hát az internet kapcsolatommal mi baj lenne? amikor minden más működik illetve minden más programot feltesz. Kivéve a flash playert, amit ma akart frissiteni, de megszakadt annak is a frissitése és ugyanezt a hibaüzenetet küldte.

A másik dolog, hogy facebook-om is egyik napról a másikra meghalt, vagyis nem birok rá felmenni. Egyszerüen odaig felmegy, ahol kiirja az email cimem meg a jelszóm, de mikor rámegyek a bejelentkezésre kiirja, hogy időtúllépés miatt megszakadt, illetve különböző oldalakon a csetek nem jönnek be. belemegyek és olyan fehér az egész, nem tölti be és kész. mi történhetett?


2011. febr. 12. 17:41
 1/1 anonim válasza:

1.ha vezetékes: vegyél jobb netet

2. Ha wifi akk próbáld a wifit jobb helyre rakni

2011. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!