Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudok Adobe Flash...

Miért nem tudok Adobe Flash Player-t telepíteni Samsung Galaxy Mini-re?

Figyelt kérdés
Marketben meg sem találta a hivatlosat, majd telóról felmentem az adobe.com-ra ott azt írta, hogy: item could not be found (asszem), majd gugliban megtaláltam számítógéppel (a hivatalos marketen), de itt azt írta, hogy az eszköz (márhogy a telefon) nem kompatibilis a szoftverrel. Kérdés, hogy a telefonnal van tényleg a hiba (ha igen akkor mi az?) vagy csak valami éppen meghalt adobe-éknál. Előre is köszi a választ.
2011. máj. 7. 22:03
 1/6 anonim válasza:

Nekem is galaxy minim van, és én is ilyen problémával küzdök... valószínűleg galaxy minire nem lehet flash playert rakni.. valamiért nem támogatja.

Ez egy nagy nagy csalódás volt számomra.. amugy nem lenne rossz teló.

Talán ha majd android frissítésekkel majd fel lehet rakni.. bár nem tudom..

2011. jún. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért nem tudsz, mert a Samsung Galaxy Mini-t Armv6

-os processzor futtatja, a flash pedig nem támogatja.

2011. júl. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
2012. márc. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem akarok udvariatlan lenni hisz nekem is samsung galaxy minim van és először mikor még az adobe flash eszembe sem jutott akkor ég jó volt nekem a telóm de aztán rájöttem h. szimplán bizonyos dolgokban: SZ*R. Gyorsan lemerül és még az adobe sem megy rajta :/
2012. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ddvuixsfgvvkjgc válasza:
De lehet csak azt kell beirni a googléba hogy adobe flash player armv6
2012. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LordMe válasza:
lehet hogy most sok mindenkit megbántok de mit vártok attóla SZAR telefontól. Még egy vezetékes is jobb
2013. jan. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!