Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a laptopom?...

Miért csinálja ezt a laptopom? Így beszaggat, vagy nem tudom másképp mondani. :S

Figyelt kérdés
Ha zenét hallgatok, vagy videót nézek, vagy akármit csinálok, akkor 2 napja szaggat. Nem tudom mik lehetnek az okai, futtattam vírusirtót, nem talált semmit, van egy csomó üres hely a gépemen, szal nem lehet hogy tölt meg túl van terhelve. A hangfallal lehet vmi gond? Vagy mivel?
2011. febr. 12. 21:46
 1/4 anonim válasza:

Ha videót nézel csak a hang szaggat, vagy a kép is. Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy valami progi nagyon fogja a gépedet. Került fel mostanában valami új program/frissítés?


A tanácsom hogy zenehallgatás közben hívd be a windows feladatkezelőt és ott nézd a teljesítményt. ha 100% proci kihasználtság mellett fut a gép, nézd meg melyik program okozza.


Ha meg nem itt van a gond, akkor majd még agyalunk rajta :)

2011. febr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha youtube-on hallgatok akkor is szaggat.

Hol lehet azt megnézni amit mondassz?

2011. febr. 12. 22:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnéztem és nem 100-%os.
2011. febr. 12. 22:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Jah és igen, a kép is szaggat. :D
2011. febr. 12. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!