Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van valakinek Epson nyomtatója?

Van valakinek Epson nyomtatója?

Figyelt kérdés
Epson DX4400-as nyomtatóm van. Az a gondom vele, hogy ha kifogy belőle valamelyik színes patron nem akar nyomtatni. A fekete patron full tele van és nem értem miért nem nyomtat. A beállítások is átállítom h fekete-fehérben nyomtasson, de ha nyomtat is csak úgy h egy mondatot teljes egészében aztán kihagyja az utánalevő 3-at. Ez így sajnos nem valami pénztárca barát!Tudnátok valami tanácsot adni? Előre is köszönöm!
2009. febr. 12. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv! Nekem is ilyen nyomtatóm van és egy hete ugyanez esett meg velem is!(Emlegettem is a gyártó összes tervezőmérnökének felmenőit anyai ágon)Nosza felhívtam az EPSON magyarországi szervizét és ott egy készséges úriember elmondta,hogy ez teljesen természetes és,hogy ezek a nyomtatók így vannak tervezve,hogy csak akkor nyomtat ha minden szín megvan.És ezt ők nem átverésnek mondják,hanem marketing fogásnak.Azzal a dumával,hogy jobb ha van minden szín minthogy egyszer kelljen és nincs!Ami pedig a pénztárcát illeti én most rendeltem egy bizonyos weboldalról az eredeti ár töredékéért patront de ezt nem írom ide mert reklámnak minősül és ez egyrészt tilos ,másrészt nekem sem fizet az adott oldal a reklámozásért:-). De privát e-mailben megadom az oldal címét.Ha gondolod.
2009. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél színes patront.Vagy szervízbe vidd el.
2009. febr. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Én is elég sokat emlegetem a drága jó édes anyukájukat :D Pedig szegények semmiről nem tehetnek. Nagyon megköszönném, ha elküldenéd az oldal címét! Nagyon kedves vagy!
2009. febr. 12. 20:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a címet topi74 :) Nagyon jó!
2009. febr. 15. 09:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Még annyit kérdeznék h mennyi a szállítási ktg?
2009. febr. 15. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!