Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nincs valakinek egy felesleges...

Nincs valakinek egy felesleges vatera vagy teszvesz felhasználóneve?

Figyelt kérdés
Ha esetleg van rajta vmennyi tartozás szívesen átvállalom!
2011. szept. 4. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel talán beregisztrálhatnál magad is.
2011. szept. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaa, pesze, aztán majd nekem küldik a számládat.

Ingyenesen lehet regisztrálni, tudod...

2011. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom hogy ingyenes ennyire nem vagyok idióta:d de én nem tudok mert apu regizett és egy véletlen licit miatt kapott negatív miatt inaktiválták és igy mivel egy helyen lakunk azonos cím, ip cím meg vezetéknév miatt engem sem enged. na mindegy.....
2011. szept. 4. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hat a veletlen licitekert, es negativ ertekelesekert nem szokas veglegesen kitiltani egy felhasznalot. Inkabb a csalokkat szoktak kitiltani.
2011. szept. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de igen szokás mert új volt és az első értékelése ez a negatív volt és ilyenért bizony kinyomnak.irt apám h töröljék de csak az eladó törölhetné aki meg nem akarja ennyi. senki nem csalt!
2011. szept. 4. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!