Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nintendora a játékot hogy...

Nintendora a játékot hogy kell rárakni?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni hogy letöltöttem egy nintendo játékot felraktuk az SD kártyára meg minden bekapcsoltuk a nintendot és nem volt sehol az a játék a mit ráraktunk a kártyára(persze beraktuk a kártyát a nintendoba...xd)...hogy kell a letöltött játékot rárakni a nintendora hogy működjön meg minden...meg kéne egy converter is amivel át tudoom convertálni a zenéket...:)

de főleg a játék részeén segítsetek nekem lécccccccccciii...:D


2011. febr. 15. 20:33
 1/1 Encsi :) válasza:

Elmondom mit rontottál el :) .Én se vagyok nagyon profi de ez még megy. Mindjárt mondom csak elöbb szeretném megkérdezni ,hogy elmagyarázod e hogy hogy raktad/hogy kell felrakni ds/kártyára -ra a játékot? mert itt általában elakadok :( (előre is köszi)


na szóval :


Egy kernel progit kell a kártyára tenni. itt találod :

[link]


ez engedélyezi a játékok lejátszását :)remélem segítettem :)

kellemes napot :)

2011. ápr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!