Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Telepítettem...

Mit csináljak? Telepítettem egy játékot a gépre de véletlenül kitöröltem

Figyelt kérdés

a mappáját és amikor bementem a vezérlőpultba hogy letöröljem rendesen akkor azt írta ki hogy nem található ezért törölte a listából és amikor újraakarom telepíteni akkor azt írja hogy már fel van telepítve. PLS. SEGÍTSETEK

(bocs hogy külön van)


2011. okt. 31. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Így jártál... ha annyira kell, akkor windóz reinstall
2011. okt. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy hogyan jártam hanem hogy van-e megoldás?
2011. okt. 31. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:

A játéknál telepítése előtt ne a launcherre kattints hanem nyisd meg sajátgépben/számítógépben a cd mappáját és a setup/install-ra kattints.

Ilyenkor majd célszerű másik könyvtárba telepíteni.

2011. okt. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De már úgy is próbáltam de akkor kiírja hogy töröljem le ha meg a launcherre akkor meg nem lehet rákkatintani az instalra
2011. nov. 1. 06:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem valahol fentlehet a gépen nem?
2011. nov. 1. 06:07
 6/7 Boykaa válasza:

vezérlőpult-programok telepítése és törlése:itt nézted már?

ha ott látod akkor törölt,és rakd felujra

2011. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de amikor kitöröltem véletlenül a telepítőmappát és bementem a vezérlőpultba akkor és kiakartam törölni akkor azt írta: ez a program nincs a gépen eltávolítja a listából és eltávolítottam.
2011. nov. 29. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!