Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elromlott a WINDOWS-om?

Elromlott a WINDOWS-om?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Töltöttem le Windows XP-re egy témát,amit sikeresen fel is telepített,de kiírt egy hibát.Utána megpróbáltam visszaállítani a témát,de nem engedte ,egy hibát írt ki.

Küldjetek egy e-mailt privát üziben,és elküldöm a hibát egy képen ábrázolva. (jpeg)

Segítsetek!!! =(

Köszike!!!

(utána feltelepítettem egy Windows7-skint,ami tök jól átalakítótta,csak a tálca szúrja a szemem,mivel utálom a 98-as stílust.Megváltoztatni meg nem tudom.)


2011. febr. 16. 18:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ezt írja a hibaüzenetben:

Rundll32.exe - alkalmazáshiba.

A "0x000d4f3c" található utasítás a "0x000d4f3c" memóriacímre hivatkozott.A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: written."


A program befejezéséhez kattintson az OK gombra.

OK


Help légysziii ="(

2011. febr. 16. 18:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Rakd ki ide a képet:

Print Screen gomb -> Paint megnyitása -> ctrl+v -> fájl/mentés másként valami.jpeg -> [link] -> tallózd ki, töltsd fel -> a kapott linket másold be kommentként.

2011. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen esetben újratelepíteném.
2011. febr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Könyörgöm. Ne akarja már mindent témákkal tuningolni a Windowsát. Az XP-ből ne akarj hetet csinálni, akkor inkább rakd fel a hetet...

A Windows az ilyen spéci kis témák szépen belassítják, ha meg úgy jön ki, mint ahogy neked is, szépen elcseszi az egészet. Szépen rakd újra, és többet ne tegyél fel rá témákat...

2011. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mindenki*
2011. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Kedves 1.!!!

Nem engedi felrakni a képet ,nem tudom miért,próbáltam jpg-be;jpeg-be.

Kedves ,,beszóló"!

Nem ingerlésképpen mondtam hogy beszóló,de kérlek.

Az én gépem nem viszi el a 7-et,viszont marhára tetszik az a skin.


Gondoltam rá hogy újratelepítem,de sok fontos adat van a gépemen.Fényképek a kistestvéremről,családtagokról,jelszavak....

Várom további válaszotok!!!

2011. febr. 16. 19:22
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem dehogy, nem beszólni akartam, csak már sokan írták h miért nem jó a téma a Windowsukon, és hogy letöltsék-e. És csak ezért írtam ilyen hangnemben, mert már sok hasonló kérdést láttam... :)

De amúgy, tényleg nem ajánlom, hogy témát tegyél rá, hidd el, nem kell, több kár lesz belőle mint haszon. Egyszerűen telepítsd újra, és jó lesz az úgy, ahogy van :)

2011. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Újratelepítés előtt mindenképpen ments! :)

Meg lehet hogy célszerűbb szakemberre bízni az ilyet... Ha Magad telepíted, sok buktatója lehet. Nekem például jóideig nem volt hangom... Nagy nehezen sikerült varázsolnom rá, de hidd el, macerás egy meló az egész...


Legjobakat!

2011. febr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
szia! értek hozzá,már tucatszor lett telepitve.szerintem elkérem bátyám külső hdd jét a tera csak elég lesz rápakolok azt ujratelepitem
2011. febr. 17. 06:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Javaslom hozz létre több partíciót, és a Windows-t az egyik, a dolgaidat a másik partícióra pakold.

Így nem kell minden telepítésnél áttenned az adatokat egy másik partícióra.

2011. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!