Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen gyakran nézegetitek a...

Milyen gyakran nézegetitek a közössgi oldalakat? Mennyi időt vagytok fent rajta?

Figyelt kérdés
Nem okoz kicsit függőséget?Én már nem nézegetem őket olyan sűrűn de volt h elment a net a környékünkön és mituán felnéztem toporzékoló emberkéket láttam akik a mobilwebről írogattak :S Azért ez már kicsit aggasztó.
2011. febr. 17. 13:00
 1/8 A kérdező kommentje:
Közösségi oldalak bocsi*
2011. febr. 17. 13:01
 2/8 anonim ***** válasza:

hát szerintem 1nap kb 10 perc de néha ennyi sem

nem igazán érdekel hogy melyik órán ül némelyik idióta:D

bár lehet néha lenyomnám a gyerek torkán a telefont de az is biztos hogy ugy szüntetném meg az ingyenes face-t mint a huzat:P

20F

2011. febr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg nem semmi amikor délelőtt is az isiből írogatnak h épp melyik óra dögunalom stb.Vannak jó oldalai is ezeknek az oldalaknak de sztem több az értelmetlen.
2011. febr. 17. 13:25
 4/8 anonim ***** válasza:
nem azzal van a baj hogy használják de nem hiszem hogy ez suliba való talán némelyik már függő is nem tud nélküle meglenni nekem is van ismerősöm aki reggel a buszon,iskolában, haza felé a buszon, és még otthon is facen rohad :D
2011. febr. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szegény ördögök...:)
2011. febr. 17. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
:D nyugi még belőled is lehet függő csak nagyon akarni kell nem vagy semmiről lekésve:D
2011. febr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Volt h jobban benne voltam én is egy időben.Óránként képes voltam felmenni.Mostmár annyira nem köt le.DE nyilván ha vkinek nagy a baráti köre és szereti megosztani a dolgait akkor könnyen elcsábul.Mondjuk mindent akkor sem pakolnék ki.Meg én úgy vagyok vele h inkább a valóságbn figyeljenek már jobban egymásra az emberek de ne a virtuális közegben játszák a nagy barátot,barátnőt.
2011. febr. 17. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:

ebben teljesen igazad van:)

nekem is csak azért van mert vannak ismerősök akik az isten háta mögött laknak tehát azért csak vannak jó oldalai is na meg ha éppen nem találja fel magát az ember felnéz rá de a közvetlen baráti társasággal inkább 3d ben szeretem megosztani a dolgokat

2011. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!