Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Reboot and select proper boot...

Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

ma vettem 1 használt pc-t és a hdd ami benne wan azon nincs adat.Megpróbáltam windowsot instalálni rá de mikor ki kell wálasztani a hdd-t,lehet ott formátozni is meg elosztani a hdd-t meg ilyenek, onnan megáll a tudomány.Nem enged se formatozni se wint instalálni.Bele tettem a hdd-t harmadikként a másik pc-mbe és nem fut fel a windows és ezt írja ki: reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key.

Mi a hiba ? Rossz a hdd?


2011. febr. 18. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor nem engedi formázni ír ki valamilyen hibát?

A másik gépeden meg be kéne állítani jól a boot sorrendet (valószínűleg az a merevlemez, amit betettél is elsődleges, és arról akar bootolni)

2011. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, már megoldódott!

Am be wolt állítwa a boot sorrend néztem és ugy se ment.

2011. febr. 18. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!