Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Reboot and select proper boot...

Reboot and select proper boot device insert boot media selected boot device and press a key Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Eladtam a számítógépen és tegnap vitte a futár. Ma hív a vásárló,hogy a fenti szöveget írja ki neki a gép.

Mondtam,hogy állítsa át a bootolást...stb. (béna egy gyerek)

Azt mondta,hogy így sem jó. Megnézettem vele a szalgkáelek,hogy nem e mozdultak el...stb. Ki-be dugta,húzta őket. De azóta el sem indul a gép. Felpörög és leáll. Mit ronthatott el?


2011. okt. 27. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha BIOS-ban látja a vinyót, akkor egy javítás nem ártana neki a windows lemezzel (gondolom az van rajta).
2011. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínü hogy a futár lesz a bűnös... A vincseszter egy érzékeny jószág, elég neki egy kis ütés és vége.
2011. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!