Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagy probléma van! Kimentettem...

Nagy probléma van! Kimentettem a Mozilla Firefox jelszavakat de hogyan "töltsem" vissza? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Még régebben kimentettem a jelszavakat. S most kellenének a régi jelszavak mert be szeretnék lépni pár régen látogatott weboldalra (elég fontos).

Neten találtam egy leírást, hogy a C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\ (vagy valami ilyesmi) mappából ki lehet másolni a dokumentumot.

Ez akkor egy signons3 nevű szöveges dokumentum volt. Sima szöveges fájl vagy nem tudom hogy hívják ezt. Minden egyéb nélkül meg is tudom nyitni és ha rákattintok azt írja ki bal oldalt az információnál, hogy szöveges dokumentum.


Na most ezt a fájlt sehogy sem tudom berakni a böngészőbe, a jelszavak viszont kódolva vannak benne így el sem tudom olvasni.


Nincs valami megoldás? Most mégis mit csináljak? Régen amikor kimentettem csak ennyit írtak, hogy ezt mentsem ki és kész. Nem szóltak, hogy ezt nem tudom majd semmire sem használni! Én pedig gondoltam biztos lehet majd importálni...


Bemásolok egyet a fájlból, ilyenek vannak benne:

.

[link]

wantusername

MDIEEPgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEwFAYIKoZIhvcNAwcECCI/EfKJWW0gBAj49FkjiWJhDQ==

*wantpassword

MDoEEPgAAAAAAAAAAAAAAAAAAAEwFAYIKoZIhvcNAwcECHU/2l8a7G38BBC2IojND6SaSeVbtqicMZTf

[link]

---

.


Nem mindehol wantusername és password. Iwiwnél pl. email és password, de van ahol nick és pass. De nagyjából a többi is így néz ki.


Mit lehet ezzel kezdeni? Kérlek adjatok valami tanácsot, mert már 3 órája keresgélek és próbálkoztam mindenfélével, de az istennek se tudom összehozni.


2011. febr. 19. 04:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Password Exporter

[link]

telepítsd fel ezt a kiegészítőt és a Firefox - Eszközök - Beállítások - Biztonság - Jelszavaknál megjelenik a Jelszavak Importálása/Exportálása


Exportálás jelszavak mentése

Importálás a régebben mentett jelszavak visszaállítása, betöltése


Neked az Importálás kell most a visszaállításhoz

2011. febr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de próbáltam ezt is! Nem tölti be mert nem jó neki ez a formátum...
2011. febr. 19. 19:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Most valami ötlet, hogyan oldjam meg? :)
2011. nov. 11. 12:54
 4/5 A kérdező kommentje:

:DDD De kib.sztam magammal! KI akartam emelni a kérdést, de gondoltam írok is hozzá, mert így bátrabban szoktak válaszolni az emberek, ha látják érdekli a kérdezőt.

Erre ezt az üzenetet kaptam: "Az utóbbi 24 órában kaptál választ a kérdésedre, így nem tudod ezt most kiemelni." Mindezt azért mert kiemelés előtt ÉN írtam hozzá.... facepalm.

2011. nov. 11. 12:57
 5/5 anonim ***** válasza:
[link] Ezzel kell.Jelszavakat,beállításokat,könyvjelzőket,előzményeket,kiegészítőket,mindent..egyszerre is ha kell. Próbáltam,bevált.:)
2011. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!