Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Opera böngészőben miért...

Az Opera böngészőben miért olyan rossz minőségűek a képek? (Nem tiszta, nem jók a színek, de elcsúszva nincsen. ) Chrome-ban és Firefox-ban teljesen tökéletes, semmi probléma. Valamit át kellene állítanom, hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A turbó nincs bekapcsolva véletlenül?

Bal alsó sarok...

2011. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régen használtam az operát, de lehet, hogy tényleg a turbó mód miatt van! hogy gyorsabban jöjjenek be az oldalak, rosszabb képminőséget mutat. De ha letöltesz képeket, akkor azok már rendesen látszódnak! Aki nem 3G mobilnetet használ, hanem lassú gprs alapút, annak sokat segit a vacak kép ellenére
2011. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Automatikusra raktam. Vagy inkább teljesek ki?
2011. márc. 20. 20:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Most kikapcsoltam, a legtöbb kép most tiszta. Van amelyik még mindig fura, de túlélem :D
2011. márc. 20. 20:10
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Miért kínozod magad az Operával,amikor vannak jobbak is nála ?

[link]

2011. márc. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Iagazd van. De azért is használom ezt meg a Chrome-ot mert kevesebb ramot foglalnak nálam. Az IE is bőven 100 Mb fölöbb a Firefox-al együtt.
2011. márc. 21. 14:53
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg a Chrome miért jelenik meg 5x a feladatkezelőben?
2011. márc. 21. 15:00
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg próbáld ki ezt,magyar,nagyon dicsérik,és semmit nem vesztesz vele ha kiprószálod.

[link]

2011. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!