Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Explorer vs. Opera vs. Chrome...

Explorer vs. Opera vs. Chrome vs. Mozilla Melyik? Miért?!

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 14:30
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
(windows 7-hez)
2011. febr. 20. 14:32
 2/22 anonim ***** válasza:

Mozilla, sok kiegészítő, plugin, a jó gépen nem lassú!!

Kedvencem nekem is csak elég lassú a gép miatt, de imádom! :))

2011. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Chrome. itt is vannak pluginek, szebb kezelőfelület, 100/100-as eredmény az acid3 tesztjén, több tesztben is ez a legelső, nagyon egyszerű használni
2011. febr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Az Internet Explorer-en kívül mind jó, és használható, használd őket egy ideig, próbálgasd, és amelyik a legjobban tetszik azt használd.

Én személy szerint a Firefox-ot preferálom, gyors, nyílt forrású, rengeteg kiegészítője van.

2011. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Firefox. Jobb pluginek, jobb letöltéskezelés, jobban támogatják a download managerek is.
2011. febr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
srware iron
2011. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Opera. Mert jó de használj mozzilát mer az a divat.
2011. febr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Az Explorert mindenképpen kerüld, lassú, és a vírusközvetítésen kívül másra nem jó.


A Mozilla szerintem elég gány, de mégis sokan használják, pedig az is egy lassú trágya. Csak hát az a divat...


Az Opera egész jó, én sokáig használtam azt, vagy 2 évig. Aztán valamiért felidegesített (nem emlékszem az okára), és leváltottam.


Chrome jött az Opera után, azt használom már lassan egy éve, és abszolút meg vagyok vele elégedve.

2011. febr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mozilla,Opera


Chromet is használnám ha flash alapú böngészős játékoknál nem lenne kissé lassú benne,sz*r :)

2011. febr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

chrome.


mert google :DD

sok plugin itt is van, elég rendesen dolgoznak a hibákon, ha vannak. nem lassítja a gépet, mint a firefox..

2011. febr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!