Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mozilla, Chrome vagy Opera?

Mozilla, Chrome vagy Opera?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy örök háború. Én személy szerint Chrome-ot használok, de mindenki azt használja, ami neki a legjobban megfelel.
2011. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Chrome-ot használok, bár előfordult már, hogy Operát, de azt csak azért mert másik böngészővel nem engedett fellépni felvire, hogy feltöltsek ezt-azt :D

Régebben Mozillát használtam,de a Chrome gyorsabbnak bizonyult, és megkedveltem :D

2011. júl. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mozilla Firefox 5.0


Egy MF user.

2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Firefox-ot, mert az Opera rengeteg RAM-ot eszik, bár tetszettek benne a gesztusok. Chrome-ot még nem használtam huzamosabban, csak a weblapom tesztelésére.
2011. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Mozilla nevű böngészőt 5 éve(!!!) nem fejlesztik már, így azt semmiképpen nem ajánlott használni, helyette a Seamonkey nevűt fejlesztik jó ideje.

további infók: [link]


Mozilla Firefoxot vagy Seamonkeyt annak érdemes használni, aki a többséget követi, nem érdekli a sebesség és szereti telepakolni a böngészőt extra funkciókat nyújtó kiterjesztéseket.


Google Chomre-ot az használjon, aki a böngészőt csak böngészésre használja és nem szereti az extra funkciókat.


Operát pedig a rengeteg beépített funkció(olyanok, melyek más böngészőkben nincsenek) és a gyorsaság és a az alacsony erőforrás használat miatt szokták kedvelni.

2011. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én a Chrome-ot használom.Gyors,egyszerű,tökéletes.Ettől jobbat nem tudok ajánlani.
2011. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Google Chrome :)


Gyors,szép designos,és amint az előző hozzászóló írta egyszerűen:TÖKÉLETES!:)

2011. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az opera a legjobb!

Hogy miert?

Mert szinte minden platformon jelen van. + a Wii es a DSi is Operat hasznal.

2011. aug. 9. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!