Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen MSI laptopot ajánlanáto...

Milyen MSI laptopot ajánlanátok a leírás alapján?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Valami erős laptopot szeretnék, kb. 200-250 ezer forint értékben...


Ezeket szeretném, vagy valami hasonlókat:)

~2.5 GHz;

4-5 GB RAM;

500+ GB merevlemez;

Fekete, szürke-fekete színben;

Min. 3 USB Port;

/Nem tudom az nVidia-nak milyen grafikus köze van a gépekhez, de ezt is szeretném/;

Kamera;

Optikai meghajtó: DVD-RW


Ha valaki tudna ajánlani ehhez hasonló MSI(!) laptopot, megköszönném :) 2. Laptopom lenne... Köszönöm.


2011. febr. 23. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Amit kihagytam:

WLAN

És ne legyen 5kg :)

Csakhogy tudjam cipelni:)

2011. febr. 23. 21:06
 2/3 A kérdező kommentje:
Találtam egy LapTopot: [link] Szerintetek ez milyen? Megéri az árát? Van/Volt már valakinek ilyen laptopja? Mik a tapasztalatok? Várom a javaslatokat:)
2011. febr. 23. 21:10
 3/3 touchwiz válasza:
Amit találtál, az nekem is megfelelne, és én az ASUS-omat naponta nyüstölöm. Ha munkához kell, akkor arra tök jó, filmet is lehet rajta nézni. Hát a végső döntés úgyis a tiéd. Ha sikerült választani, használd egészséggel!
2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!