Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows XP SP3 telepítési...

Énvagyok01 kérdése:

Windows XP SP3 telepítési probléma, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Beállítottam, hogy CD-ről olvassa be a telepítőt, ez idáig rendben is van, kijön az üdvözlő képernyő, hogy újra akarom tenni a rendszert, vagy csak javítani, stb... megnyomom az entert, ezzel el kéne, hogy kezdje a telepítést, de azt írja ki, hogy 'Nincs telepített merevlemezes meghajtó.', plusz azt írja, hogy ellenőrizzem, hogy rendesen csatlakoztatva van-e, és csak kilépni enged a telepítésből egy F3-mal. Remélem érthető voltam, sürgősen kéne segítség! Köszönöm előre is!
2011. febr. 24. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A winchester kapcsolódásait ellenőrizd!
2011. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell ellenőrizni?
2011. febr. 24. 14:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Gépház oldalát lekapod, megkeresed a merevlemezt, és megnézed az összeköttetéseit. Aki hülye hozzá, annak így nem tudom elmagyarázni. Már bocs!
2011. febr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Véletlen nem SATA winyód van? Annyi biztos, hogy a BIOS-ban kell átállítanod valamit, talán idetéved valami okos, aki majd megmondja, mit, mert most nem jut eszembe.
2011. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen amikor ügyesen lereseteltem a bios beállításokat. Ott kell valószínüleg visszaállítani, de ha nem értesz hozzá akkor hívj valakit aki segít.
2011. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
SATA vinyóm van azt hiszem.
2011. febr. 24. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
BIOSban semmit nem kell beállítani hozzá. Nekem a kezdetektől fogva SATA vinyóm van, és csak az elején kellett beállítani a boot sorrendet, ami itt rendben van, mert megjelenik a Windows telepítőablaka.
2011. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

keresgéltem a találatok között, és bár találtam jókat, azért dobom mind, hátha könnyebben megtalálod innen, amit keresel:

[link]

2011. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

[link]


Valószínűleg vagy nagy a lemezterület, vagy csak az sp2 amit max rátehetsz telepítésnél.

2011. febr. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akkor láttam ilyet, mikor elszállt az IDE vezérlő, de ha SATA, akkor nem tudom mi lehet. Az előző telepítéskor is az volt?
2011. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!