Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » (Windows 7) Képernyőfelbontás...

(Windows 7) Képernyőfelbontás és hang: Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrégiben feltelepítettem a Windows 7 operációs rendszert a gépemre és az lenne a problémám hogy nem működik tökéletesen a felbontás és a hang. A felbontással az a gondom hogy a betűk néhol olvashatatlanok és néhány különleges karakter nagyobb mint kellene lennie, még itt a felbontáson belül a kép minőség is rossz (egy kicsit torz). Hiába telepítem fel az eredeti videó kártya illesztőprogramot azzal se működik tökéletesen (mintha nem is észlelné a rendszer). Ugyan ez a problémám a hanggal is, ehhez is feltelepítem az eredeti drivert nem működik tökéletesen, ez alatt azt értem, hogy torz a hang és nem tiszta. Próbáltam minden fajta beállítást, drivereket keresni stb. de egyik se működött.Üdv.
2011. febr. 27. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen vkártya, milyen hangkártya?

Remélem nem egy agps karit akarsz egy soundblaster live!-vel muködésre bírni.

Ha a minimum elvárásokat nem tudja a géped, akkor kár a gôzért. Ha tudja akkor pedig hivatalos whql driver megkell oldja a problémákat.

2011. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia.

Videókártya: ATI Mobility Raedon 3470 (512MB)

Hangkártya: Realtek

Proc: AMD Turion 64 X2 Mobile Technology

RAM: 3GB

2011. febr. 27. 18:28
 3/4 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam! Radeon :)
2011. febr. 27. 18:29
 4/4 A kérdező kommentje:
A rendszerkövetelmény az megvan szóval azzal nincs probléma.
2011. febr. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!