Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kommunizmusról szeretnék...

A kommunizmusról szeretnék prezentálni a főiskolán. Segítenél? (felpontozlak)

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogyan fogjam meg ezt a témát. Egy egész évet végig lehetne erről beszélni, számomra kicsit zűrzavaros is. Egy része kellene a kommunizmusnak, amiről kb 10 percet tudnék beszélni.

Tudnátok mondani konkrét témát kommunizmussal kapcsolatosan?


köszönöm


2011. febr. 28. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

akkor ezért lepontozás fog járni...


ember! főiskolás vagy, a komcsik a mai napig(!) itt rohadnak '45 óta, te meg nem tudsz róla 10 percnyi(!!) anyagot összehozni főiskolás létedre?

akkor prezentálj a bolygó kapitányáról...


de, csak hogy segítsek is:

Hóhér, vigyázz!

Bűn és büntetlenség (Biszku-film)

Murányi Levente, Wittner Mária - mindketten '56-osok, most parlamenti képviselők (Murányi Jobbik, Wittner Fidesz)


de ezek közül bármelyikről össze lehet hozni 10 órát is akár:

rákosi, kádár, '56, megtorlások, kgst, varsói szerződés,...

2011. febr. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ember! Olyan anyagot szeretnék előadni, ami mindenkit érdekelhet. Azért is tettem föl ezt a kérdést főiskolás létemre(jaj de szégyen ejnye bejnye), mert egy konkrét témát szeretnék bemutatni, de elég széleskörű maga a kommunizmus, ezért valami támpontot szerettem volna.

ember...

2011. febr. 28. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:
írtam pár támpontot... de ne zavarjon :)
2011. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fel is pontoztalak ezért...de ne zavarjon:)
2011. márc. 4. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!