Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop választásban segítenél?

Laptop választásban segítenél?

Figyelt kérdés

[link]

erről mi a véleményetek?megéri?hasonló árkategóriában tudtok ajánlani jobbat?

van egy másik, hp laptop amit néztem cpu : athlon II p340 2.2ghz,ATI hd5470 512mb,2 gb ram,500 gb HDD ehhez van microsoft office 2010 és win7 is,hasonló árban van mint a linkben szereplő.

őszintén szólva nem értek hozzá azért kérek itt segítséget.főként netezésre filmezésre ilyesmire kellene,max 130-140 ezer forintig gondoltam.ötletek?


2011. febr. 28. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát igazából netezésre meg filmnézésre tökmindegy melyiket veszed. Az egyik memóriában erősebb, a másik videokártyában. Azért a több memóriában mindenképp több lehetőség van, mint egy jobb vga-ban ennek ellenére én mégis azt mondanám, hogy a másodikat vedd meg. Hogy miért? HD videók lejátszása és ráadásul azért játékra is sokkal alkalmasabb, hiszen tulajdonképpen a 2GB RAM nem kevés játékokhoz sem és vgaban pedig össze se lehet hasonlítani a kettőt. És akkor még nem is beszéltem a jogtiszta officeról és win7-ről, ami ugyan sokak számára semmit nem ér, mondván "úgyis le lehet tölteni", de azért mégiscsak más. Szóval én magamnak mindenképpen a második gépet venném.
2011. febr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Egy laptop választásnál sokan ott rontják el, hogy csak a laptop tudását, konfigurációját nézik meg. Nézd meg a vázat valamint a zsanérokat is. Én már olcsó sz@r kínai műanyagvázas laptopot nem vennék. Szerintem gyűjtsél még egy kicsit aztán kaphatsz egy jó alumínium burkolatú laptopot. Én a helyedben Dell, HP vagy Apple laptopot vennék (bár az Apple méregdrága). Amit ne vegyél az az MSI, Fujitsu-Siemens, Acer.
2011. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,van még egy laptop amiről érdekelne a véleményetek.

Toshiba Satellite Pro C650-2E6 , 2,1 GHz Core2 Duo CPU,2+1 GB RAM,320 GB HDD,1366x768 DISPLAY (ez az utolsó nem tudom micsoda:O )

2011. márc. 1. 17:24
 4/10 A kérdező kommentje:
ja jó arra már rájöttem mi az a 1366x768...:D
2011. márc. 1. 17:56
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

ez?

2011. márc. 2. 15:32
 6/10 A kérdező kommentje:
a második válaszoló a hp és a dell laptopokat ajánlotta,kérdezném én hogy a hp is olyan jó?mert ahogy eddig nézegettem sokkal olcsóbb
2011. márc. 2. 15:34
 7/10 mate0117 ***** válasza:
a hp jó hidd el :)
2011. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem Acer Emachines-em van, nicns gondom vele. Csak annyi hogy sokat használtam aksiról, és nem egész egy év után leromlott a teljesítménye, de hálózatról megy, meg sztem a legtöbbnek igy van. Bár nem semmi mert én a 320g-at vettem 120ért :)

Ha töltögetni is akarsz filmetek akkor 500gigás jobb.

A lenovo, hp ezek már még feljebbi kategóriák minőségben.

2011. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
De azt azért néz még meg h Windows v Linux van-e rajta, mert bár tökéletes a Linux, sőt még jobb is, de a kezelése nem egyszerű.
2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Gyerekek, azért azt is figyelembe kell ám venni, hogy oké, hogy IBM, Lenovo meg a többi márka, csak hát a szervízhálózatot is kell nézni, mert egy Lenovo notebook javítása körülményes, egy HP-t, vagy Dell-t nagyon sok helyen javítanak.
2011. márc. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!