Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Bajban vagyok van egy 16G-os...

Bajban vagyok van egy 16G-os SIGMA pendrive om. Amikor bedugom a gépbe azt mondja h a lemezt használat előtt formázni kell. okés de ekkor meg ezt írja "a windows nem tudta befejezni a formázást". És meg sem tudom nyitni a pendriveot . Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
A legutóbbi frissitéssel letiltotta a Microsoft az eszközök Automatikus felismerését. Sőt, Windows7-nél hibás a frissités. Nézd meg IE8 böngészőből a Windows Update-val, melyik ez a frissités és szedd le.
2011. márc. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!

Értem amit írsz, mert magyarul írod, de miért tenne a Microsoft ilyent? Az nem magyar cég. Biztos, hogy van ilyen, mert én is találkoztam ilyennel. Mármint hogy nem ismert fel alaplapi integrált hangkártyát, vagy fél évig ( Azália). Már azt hittam, hogy laphiba. De épp tegnapelőtt meg váratlanul felismerte, egy win update után. Ez a windows csodákra képes.

2011. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de hogy kell azt a Windows Update-t?
2011. márc. 5. 06:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Sikerült az update de továbbra is formázni akarja de nem tudja
2011. márc. 5. 08:34
 5/6 anonim ***** válasza:

23 52: Tucc olvasni?

[link]

2011. márc. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van régi géped laptopod amit nem használsz ? Ha van akkor telepísd ujra a windows a régi gépen majd amikor a kikel választanod hogy melyik particióra szeretnéd telepíteni a wint akkor dugd be a pendriveot formázd utána ved ki majd befejezed a win telepítést stb utána meny vissza a gépedhez amit használsz és nézd meg hogy mindig van hiba vagy megszünt
2017. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!