Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A sims2 ben h tudom beletenni...

A sims2 ben h tudom beletenni a letöltött hajakat és ruhákat a játékba?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:02
 1/2 anonim válasza:

1.létre kell hoznod egy Downloads nevű mappát

2.Abban a mappáában kicsomagolod

3.Amelyiket kell body shoppal telepítsd.

2011. júl. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megnyitod a formatárat. Az legenerálja neked a Sims2 mappáit. Utána beírod a Windows Startjának keresőjébe (win7 esetén), hogy EA Games. Elvileg kettőnek kell lennie, de mind2ben van egy The sims 2 mappa. Nyisd meg, ha van benne valami, akkor jó ea games mappában jársz, ha nincs, akkor nézd meg a másik ea games mappát, és ott menj rá megint a the sims 2-re. Lesz egy csomó mappa a the sims 2-n belül, keresd meg a Downloads-ot, és nyisd meg. Elvileg az egyedi tartalmakat a netről .rar file-ban tudod letölteni, ahhoz kell WinRAR, hogy ki tudd bontani. Lesz benne egy .package file, azt másold be az EA Games/The Sims 2/Downloads mappába. DE ITT MÉG NINCS VÉGE!

Elindítod a Sims 2-t, belépsz egy szomszédságba. Megnyomod az F5-öt, megkeresed a játékbeállításokat (jobb felső sarkában ott lesz a kis "tálcának"), azon belül megint a jobb felső sarokban lesz majd egy olyan, hogy "egyedi tartalom menü megjelenítése indításnál". Válaszd ki, hogy "Be". Innentől fogva a vásárlásnál és sim létrehozásánál elvileg látszódnia kell az egyedi cuccoknak (egyedi hajat azt meg a játékmenet közben a tükörrel is ki tudod választani).

Ha probléma merülne fel, írjál privátot nekem. Ha winXP-d van, sajnos nem tudok segíteni, annál is vhogy így kell, de pontosan nem tudom neked leírni.

2014. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!