Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tipp hogy miért akadoznak a...

Tipp hogy miért akadoznak a sima böngészős játékok?

Figyelt kérdés
Kicsit elegem van hogy egy ocska böngészős játék is pl a facebookon akadozik. Miért? 512 ramom van, 128as videó, 1.6 ghz. de nemhinném emiatt. vagy igen? firefoxot használok. esetleg bevan lassúlva a windowsom és azért? tippek?
2011. márc. 6. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen a netkapcsolatod? Illetve milyen flash verzió? Bár a RAM is kissé kevésnek tűnik, de inkább a kérdéseim körül keresném a ludast.

Ha a hiba csupán a flash alapú dolgoknál (böngészős játékok, youtube és társai stb.) jön elő a windows hibát kizárnám.

2011. márc. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés a RAM. Az XP és a firefox ketten lazán felfalják az 512MB, és nem marad már több. Ilyenkor az XP elkezdi használni a SWAP fájlt (ami egy virtuális memória a merevlemezen) ami nagyságrendekkel lassabb. Valószínűleg ezért akad.
2011. márc. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Adobe Flash Player 10.2.152.32-em van. Amúgy youtube is elég lassan tölt. nameg pl rtl-most-ot nemtudok nézni, az 4 másodpercenként bufferel...esetleg tipp? más jobb böngésző?
2011. márc. 6. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz Chrome-mal, az kevesebbet zabál. Ha maradni akarsz FF-nál, akkor zárj be minden más ablakot, msn-t, úgy talán nem akad annyira. Az interneted sebességétől is függ...
2011. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Argloss ***** válasza:
Nem csak a memória kevés, hanem a processzor is. Néha elég komoly igényük van ezeknek a flashes vackoknak...
2011. márc. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj nekem, 2,8 ghz két magos procival, 2 giga rammal, középkategóriás videókártyával is akadoznak a facebookos játékok, bár csak pókerezni szoktam ott semmi különös, de az eléggé szaggat, de szerintem a böngésző miatt (firefox) viszont nem akarom chrome-ra meg semmi másra lecserélni mert nekem ez a legjobb.
2013. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!