Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne a cod 2 be az...

Kérdés.Özön kérdése:

Hogyan lehetne a cod 2 be az fos-t növenli?

Figyelt kérdés
Hát elég régi kis gépem van ...de igy is 70 fpsem van de kicsittöbb kénne .......parancsokkal hogyan lehet növelnni?
2011. márc. 7. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha többen mennek klozetre.
2011. márc. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Minek 70-nél több FPS?

Egyébként meg parancsokkal, persze, konzolba írd be, morefpsplease, biztos segít.

2011. márc. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi a jó édes fenének akarsz többet 70FPSesnél? Annál már tökéletesen, akadás nélkül lehet játszani bármilyen játékot.


Egy rendes mozifilm tökéletes filmérzetet ad 25 FPS-el, és neked több mint a kétszerese nem elég? :D


Amúgy az FPS nem növelhető parancsokkal. Maximum úgy, hogy leveszed a grafikát, és kiikatatod a háttérben futó programokat, így több CPU idő kap a játék.


De pl. az XNA játékok már maximalizálva vannak 60FPS-re. (Tudom, a COD2 nem abban íródott, csak mondtam :) )

2011. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igazándiból 40-70 között utgrál az fps em ééés eggy kicst laggolok és ez ellen szeretnék valamit tenni ......és amugy is irigyelem az ozstálytársaim van ojan akinek 500 meg 750 fps e van ...na az nem akad :D joo nekem böven elégg lenne 100 akadás nélkül de egy csöppet laggolok !!és szar ugy játszani!!
2011. márc. 7. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
gondolom a haveroknak jobb a gépe is nem?
2011. márc. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, ha szarul játszol azon a 700 fps se segít.
2011. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Max úgy lehet, ha leveszed a grafikai beállításokat, vagy a felbontást.Te még örülhetnél, hogy 70 FPS-ed van, valaki annak örül(mint például én) ha CoD 2-be 50 FPS-em van, és te meg azon idegeskedsz, hogy lehetne 100 is...
2011. márc. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MS Flight Sim X-ben én 2-6 FPS körül le tudok szállni egy hóviharban, egy Boing 747-essel, éjszaka. Szóval csa le tudsz lőni valakit 40-70 FPS-el :D
2011. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
jóóó igen örülök h 60 fps em van átlag csak hogy ha fel szeretnék menni valami nagyobb mapra akkor ott ojan 6 az fps em ammi ojann szagatos hogy löni nem tudok .....a toujanen ojan 40-70 fps em van alap map de én nem csak 1 mapon szeretnék játsdzani!!!!
2011. márc. 8. 22:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!