Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Néhány könyvtáram "eltünt",...

Aranyi Csaba kérdése:

Néhány könyvtáram "eltünt", helyette a könyvtár nevével file-ok keletkeztek. Hogy törtnént ez? Hogy tudom visszaállítani? Hová lettek a könyvtárban lévő cuccok?

Figyelt kérdés
A könyvtárakban fényképek voltak, most a "file" mérete csupán néhány kb.
2011. márc. 8. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
mi a fájlok kiterjesztése? nem LNK véletlenül? mert akkor kétszer klikk rá... ha nem LNK, akkor meg nyisd meg NOTEPAD-dal és nézd meg mi van benne - hátha hasznos info
2011. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna nem ilyen egyszerű a dolog. Tényleg valami gond van ...
2011. márc. 8. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:

az gáz... akkor már csak egyvalami jöhet szóba, ami ezt megcsinálta veled... check disk


Az első az, hogy NE MÁSOLJ RÁ SEMMIT AZ ELTŰNÉS HELYSZÍNÉRE!!! Ne is nagyon módosíts...


kemény az eset és csak pár megoldást találtam rá:


GetDataBack, vagy valamilyen recovery program - ezekkel vissza lehet hozni az adatokat - természetesen egy másik partícióra


HxD, ez egy HEXA editor és szerkeszteni tudod a partíció tartalmát - FIZIKÁLISAN :)

De ez nagyon merész és kemény húzás (pláne, ha 1TB-os a partíció)

itt egy részletes leírás (angol): [link]


Először próbáld az elsőt!

2011. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1, Nekem is volt már ilyen, csúnya virust kaphattál, ez akkor volt amikor még F-secure-t használtam és megpróbálta kijavitani a virussal fertőzött mappát, erre meg elrontotta az egészet.

2, Tedd fel ezt a progit [link]

kiválasztod azt a winyót amelyiken a mappák voltak, és beirod a keresőbe a mappa nevét, és leellenőrzi, hogy megvan-e még... ha igen, akkor egyszerűen visszaállitod, ha nincs, akkor sajnos nincs más módszer!

2011. márc. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!