Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez a fajta fülhallgató káros?

Ez a fajta fülhallgató káros?

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 19. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mitől lenne káros? Nem szakítja be a dobhártyád ha erre gondolsz:D

Annyi az egész, hogy nem a füled külső felére kerül (mint a legtöbb fülhallgató, hanem kissé beljebb kell nyomni a hallójáratba, így a gumi megtartja, nehogy kicsússzon.

Másrészt meg sokkal jobb hangzása van, és nyugodtan feltekerheted csutkára a zenét is, nem hallatszódik ki, hogy mit hallgatsz (buszon előnyös:))

2009. febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem pont ilyenem van. Hogy érted, hogy káros? Ha maxon hallgatod, akkor persze az, de úgy egyébként is mindegyik halláskárosodást okozhat hosszú távon.

Egyébként én nagyon meg vagyok vele elégedve, szépen szól az árához képest, stabilan a fülemben marad, és ez életem első olyan fülhallgatója, ami tovább bírja, mint a garancia (pedig vagy 20-at elhasználtam az utóbbi 10-12 évben...)

2009. febr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ilyen van, és nagyon jól szól :)
2009. febr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!