Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Cd-re írtam alkoholos filccel!...

Cd-re írtam alkoholos filccel! El lehet távolítani a felíratot? Van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 09:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Patikában vegyél alkoholt! 96%-os a jobb.
2011. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2011. márc. 11. 09:06
 3/12 anonim válasza:
48%

Sokkal olcsóbb, és régen bevált a denaturáltszesz.

A tiszta alkohol, az alkoholos tintát csak maszatolja,

mivel ugyan az. A denszesz el is párologtatja a koszt.

2011. márc. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Esetleg deoval.
2011. márc. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hol lehet beszerezni a denaturáltszeszt?
2011. márc. 11. 09:24
 6/12 cydor ***** válasza:

ekkora butaságot hogy a tiszta alkohol nem de a szennyezett (szag, íz és színanyag) pedig igen.

bármilyen alkoholos tisztítószer jó, deót nem javaslom, mert az egyéb anyagok rongálhatják a cd anyagát (sokszor nem csak parfüm van hozzáadva)

legolcsóbb megoldás denszes, festékboltban kapható+PZS, vagy papírtörlő. de bármi más magas alkoholtartalmú anyag jó.

2011. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60 forint a körömlakk lemosó, az jobb mint a D-szesz.
2011. márc. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Már vettem is denszeszt :) Remélem az be fog válni!

Hálás vagyok minden válaszolónak!

Szép hétvégét Nektek!

2011. márc. 11. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:

körömlakk lemosóval, (aceton) még véletlenül sem menjetek az optikai lemezeknek, ha még haszálni akarjátok!

(viszont, tökéletesen megfelel arra, hogy a CD-n lévő anyagot örökre titkosítottá tedd! A CD/DVD írott felére 2-3 rétegben felhordva 100%-os a siker, az biztos, hogy többé nem lesz olvasható)

2011. márc. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Aki a körömlakklemosót ajánlotta, azzal megitatnám! (Biztos NŐ volt). Köztudott, hogy oldja a műanyagokat! A CD finom lakkréteggel van bevonva, az aceton, ugyan olyan szépen lehoz mindent, mint az asszony körméről a lakkot! DENSZESZ + PUHA RONGY! ENNYI!
2011. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!