Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asrock 4Core 1600 Glan tipusú...

Asrock 4Core 1600 Glan tipusú alaplapomon BIOS-ában hol találom a SATA vezérlő mód beállitása AHCI-re?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy SSD meghajtot és gondoltam felkészülök mig megérkezik igy utánna olvastam ,hogy mit kell a gépen és az operácios rendszerben átállitani a használatához.És azt mondják hogy be kell kapcsolni az AHCI-t. De sehol nem találom.
2011. márc. 11. 18:27
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Nem támogatott az AHCI mód.
2011. márc. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor ez mit jelent? Potyára rendeltem meg az SSD meghajtot mert nem fogom tudni használni?
2011. márc. 13. 09:48
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Hát igen, butított lapkakészlet az egyik legaljább alaplapgyártótól. Hosszútávon így jár aki spórolni akar.


Amúgy az SSD AHCI mód nélkül is működni fog, csak épp nem olyan hatékonyan.

2011. márc. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Itt van egy teszt róla:

[link]

2011. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!