Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy új Samsung SATA...

Vettem egy új Samsung SATA HD103SJ winchester-t a régi ugyanilyen, de kisebb HD322HJ mellé. Az a problémám, hogy minden felismeri (BIOS, Everest) csak a Windows 7 nem! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Alaplap: MSI 770-C45
2010. jún. 5. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

USB-s csatlakozású cucc, ha jól sejtem? én is buliztam már vele, keresgélni kellett egy kicsit.


két variáció van:


1/ sajátgép>jobbkatt: kezelés>tárolás>lemezkezelés ott látni fogod a meghajtókat, ami alapból van a géphez és ha lejjebb tekersz megtalálod a HDD-t is>jobb katt rá és adsz neki saját betűjelet pl Q

érdemes particionálni is bár ez magánvélemény


2/ start menü futtatás: regedit (parancs)

HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/MountedDevices ide menj rá, és a dosdevices között elvileg látni fogod a HDD-t (ilyesmi lesz ott írva, h "U.S.B.S.T.O.R...")...betű nélkül. jobb katt és átnevezéssel adsz neki saját elérhetőséget (betűt).

zárd be a regedit-et, vedd le az usb-t majd csatlakoztasd megint..

sok sikert:D

2010. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mert talán partícionálnod kéne a számítógép kezelésben!


amit a sajátgépben látsz nem az eszközeid, hanem a partícióid!

2010. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A particionálás hiányzott!
2010. jún. 6. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!