Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen netbook-ot ajánlotok?...

Milyen netbook-ot ajánlotok? Nincs sok pénzünk, de muszáj lenne egy ilyen!

Figyelt kérdés
Nem szeretnék vele semmi extrát csinálni, csak netezni, azaz Gmail, facebook, ETR, stb egyetemi dolgok (tudom, hülyén hangzik, de már az összes egyetemi infó a facebook-on áramlik...), MSN-ezni, zenét hallgatni, Word,Excel,PDF dokumentumokat megnyitni. Arra sincs igényem, hogy olyan hű de gyors legyen, vagy szép, vagy mit tudom én, csak az a fontos, hogy ne legyen olyan gagyi, hogy tönkremenjen és költeni kelljen a javítására! Tudnátok ajánlani valamit? Én nem értek hozzá sajnos... Köszönöm!
2011. okt. 15. 12:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja, viszont az jó lenne, ha lenne rajta WIFI, de annyira nem muszáj, nem tudom, az árban mennyire befolyásoló...
2011. okt. 15. 12:47
 2/2 legendavagyok01 ***** válasza:

[link]

Itt az alsó árkategória. Wifi mindegyikben van. Annyira gagyi nincs a piacon (ez azért nem kínai cipő kategória), a meghibásodás pedig főleg szerencse kérdése, bármelyiknél előfordulhat, de erre van a garancia.

2011. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!