Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a laptop?

Szerintetek milyen ez a laptop?

Figyelt kérdés

A laptop Littlebit 888E tipusú,a procija 2,80Ghz-es, 512MB RAM,

60MB vinyó és 128MB-os Mobility Radeon 3000 tip.videokártya van benne,

4xUSB,nagyfelbontású képernyője van(max:2048x1536).


Igazából csak internetezésre, msn-ezésre venném a lányomnak, de nem vagyok otthon a laptopok terén, ezért nem tudom mennyire lenne jó neki. Igazából a Littlebit márkára vagyok kíváncsi, mert még nem igazán hallottam róla. Mennyire megbízható, stb?


2011. márc. 18. 20:25
 1/9 MultiVadász ***** válasza:

Üdv!


Kb. erősségre hasonlít az én egyik asztali gépemre, és nem ajánlom, mivel ez a konfig kb. 3-5 éves. A mai elvárásokat csak tapasztalt kezelővel tudja éppen csak teljesíteni.

2011. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A laptop az egy lég érzékeny téma.

Nekem anno kicsit el is ment a kedvem a vásárlástól, mert egy kivételével az összes márkára találtam panaszokat. Persze van amiről több van amiről kevesebb volt.


Szóval néha még a márkás gépek is sanszosak, akkor én biztos nem vásárolnék egy ismeretlen márkától.

Nem is szólva arról, hogy ma már egy normális laptop nem is olyan drága.

2011. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A laptop az egy lég érzékeny téma. = A laptop az egy elég érzékeny téma.
2011. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából a régi laptopja a lányomnak tönkrement, és az 8 éves is volt már. szóval ez a laptop csak olyan cserelaptop lenne neki. És a régi laptopja Compaq Presario 2100US volt, ami nem is volt olyan rossz, szóval internetezésre tökéletes volt. És lehet, hogy az meg ennél jobb is lenne.
2011. márc. 18. 20:37
 5/9 MultiVadász ***** válasza:
Megint én: Ha internetezésre, akkor nem laptop, hanem ún. netbook vásárlására adnám a fejem.
2011. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi, ismerem, de mindenképp notebook kellene
2011. márc. 18. 20:50
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát egy laptop esetén a 8 éve az nagyon sok, azért szerintem nem ártana egy új.

Sajna abból se lehet kiindulni hogy xy márka milyen volt akkor ebben is sok változás van.


Pont nem rég valaki szintén a lányának keresett laptopot, akkor ezt ajánlottam (bár lehet az is te voltál):

[link]

Ez le fog húzni neked megint 8 évet, amit más márkánál nem mernék tippelni manapság.

2011. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, és nem én voltam az akinek régebben ajánlottad :)
2011. márc. 18. 22:46
 9/9 anonim ***** válasza:
a 60Mb merevlemez az kevés! Neki kell legaláb 20GB-os!
2011. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!