Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom most lett 1 éves...

A laptopom most lett 1 éves nem volt még sose ujrarakva semmi. Most ugy érzem, hogy már kicsit belassult meg ilyesmi, valami rendszerkarbantartást, frissitéseket, nem tudnék csinálni, ha igen hogy mivel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Segítséget ezen a linken kaphatsz,ha a narancssárga karbantartás gombra kattintasz.Én csináltam ezt a nonprofit weboldalt,de még nincs teljesen kész,léci ne fikázzátok:


[link]


Egy év után viszont lehet,hogy időszerű lenne már egy újratelepítés.Ezt így látatlanban nehéz megmondani

2009. febr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A karbantartó progr használata után érdemes a lemezkarbantartót is használni(rendszereszközök-nél)...Ui "egyébb beállítások"-nál érdemes törölni a redszervissza állítási pontokat(az utolsó kivételével). Ha egy éve nem takarítottál, akkor első alkalommal sokáig fognak zakatolni a prg-k! Valószínű néhány GB fog felszabadulni...Jó erős géped lehet, ha csak egy év után vetted észre a lassulást...:)
2009. febr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kicsit(nagyon) béna vagyok ezeklhez a programozásokhoz De akié az az oldal és fel tudnám veni msn-re és lesegitené a karbantartást(részletesen elmondaná) azt nagyon megköszöném ( és nagyon jó tudni hogy vannak a világon még ilyen sok segitőkész emberek:)
2009. febr. 23. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek futtasd a cCleanert. letölheted>>> [link]

Leírás (ugyan régi, de jó...)>>> [link]

Egyre ügyelj +ban a telepítésnél>>>"Add CCleaner Yahoo Toolbar"<<<innen vedd ki a pipát.

Mondjuk én a "Lomtári környezet"-ek elöl is kiveszem.

Ne állítgass benne semmit! 1-Tisztító mód>>>tisztítás futtatása...ezt nyomd meg, és várj(soká tarthat)

2-Rendszerleíró>>>elemzés>>>tisztítás futtatása>>>ok, ok(én nem szoktam menteni)

2009. febr. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A "registry defrag" kivételével!!! hallgasd végig, és menni fog! (Később kipróbálhatod a regdefragot is persze...) [link]
2009. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!