Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem divxes régi fajta dvd...

Nem divxes régi fajta dvd lejátszóhoz írnék dvd formátumot, de nem játszik le, csak 1 filmet, mit csináltam rosszul?

Figyelt kérdés
Youtube-ról töltöttem le kisfilmeket, az flv-t átkonvertáltam mpeggé és megírtam a DVD formátumot. Közben kérdezett egy olyat, hogy mivel volt olyan film, ami PAL volt, volt olyan, ami NTSC, mit kódoljon át mivé, én a PAL-t választottam. Megírta, a gépen el is indult, de eléggé ugrálnak a videók, kimarad 1-2 képkocka. A dvd lejátszó egyetlen kisfilmet játszik le a közel 30-ból. Egyetlen üred dvd-m volt, így nem tudok jelenleg tovább próbálkozni. Ötletek?
2011. márc. 21. 18:01
 1/6 A kérdező kommentje:
nem teljesen egyértelmű. Szóval PAL rendszerűvé kódolta az összeset. Nem tudom, h ez-e a baj, vagy vmi más. Vagy tegyem át vob-ba az mpegeket? Ááááá!!! Segítsetek!!!
2011. márc. 21. 18:04
 2/6 anonim ***** válasza:
ConvertXtoDvd. Szinte az összes formátummal elbánik, dvd-videót készít, ahol a részeket külön-külön tudod indítani egy menüsorból.
2011. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, a Pal az a jó...
2011. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem ugyan nem olyan progim van, de ez is tudja, amit szeretnék. (csak én ne tudom :S) És a burn Video ts foldert vagy a burn dvd file-t kell választani?

Köszi szépen, legalább azt tudom, h a Pal az jó. :)

2011. márc. 21. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Video_Ts-t kell kiírni. De én Nérót vagy Ashampoo-t használok, ott így van.
2011. márc. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :) Akkor amint lesz dvd-m a nap folyamán (hihi), akkor úgy fogom csinálni, hogy mielőtt megírom a video ts-t, akkor a flash videjót nem mpeggé konvertálom, hanem vobba... Mert azon gondolkodtam, hogy ugye az mpeg is tömörítve van... vagy a video ts átalakítja az mpeget? Na, több kérdésem nincsen. Nekem toast tianiumom van, a Nero nem megy föl a gépemre. Elég égő, h sosem írtam még ilyen formátumot. :DD De ez van.

Köszi a segítséget.

2011. márc. 22. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!