Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet feltörni msn-t,...

Hogyan lehet feltörni msn-t, freemail-t?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza külföldről, és ott nem nagyon volt időm netezni. Már régóta léptem be az msn-em be, és régóta nem tudtam megnézni a leveleimet. Csak akadt egy kis probléma .. nem tudok belépni. Vagy feltörték, vagy rossz a jelszó. Már két napja próbálgatok belépni, és hiába kattintgatok az "elfelejtett jelszóra" nincs megadva alternatív e-mail cím .. ezért ott sem sikerült semmit megoldanom. Ezért az feltörés maradt, csak nem tudom, hogyan is kell. :-) Aki tudd kérem segítsen, vagy ha ő megtudná csinálni, adok egy címet, és megegyeznénk! Előre is köszönöm!
2011. márc. 25. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
biztonsági kérdés?
2011. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs megadva! Már annyit sírtam idegemben .. ::'(
2011. márc. 25. 18:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor sztem keresztet vethetsz rá...
2011. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja :D De lehet ez egy próbálkozás volt más e-mailjének a feltéréséhez :P
2011. márc. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!