Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom feltörni a saját...

Hogy tudom feltörni a saját freemail fiókomat?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez nem ide illik, de messze ezt olvassák a legtöbbször. Arról nem is beszélve, hogy ott van az az e-mail amiben szerelmet vallottam a bnőmnek... meg hasonlók tehát nem tévedtem el nagyon...

A lényeg: Dec. 20-án megváltoztattam. Sürgős volt, felírni sem tudtam (aki miatt változtattam ott állt mögöttem). Lassan letelik a 3 hónap, és senkii nem tudott nekem segíteni.

Jelszó emlékeztetőm nincs. Sürgős lenne, mindenem ott van.

Köszi a válaszokat!


2011. márc. 16. 17:34
 1/5 anonim válasza:
A böngésződ elmentette a jelszót?
2011. márc. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem :S
2011. márc. 16. 17:37
 3/5 anonim válasza:

háát ezzel én is megszívtam egyszer.....


egy papírocskát vettem elő, és teleírtam az egészet az összes lehetséges jelszóval és kezdtem kihúzgálni őket...

Leírtam vagy 1000 jelszót ami szóba jöhet és az 1001-ik. jó volt kb vagy 25 oldalnyi A4-est teleírtam

2011. márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

énis leírtam a lehetségeseket, de kb 100 után meguntam, főleg h lehet h köztük sem volt a jó.


2? igen, de már egy jópárszor meg is tettem :)

és még fogom is...

2011. márc. 16. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincs support, akik tudnának segíteni? Máshol mindig így megy.
2011. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!