Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? TP-LINK...

Mi lehet a probléma? TP-LINK WR340GD

Figyelt kérdés
vettem a napokban egy ílyen router és nem tudom hogy mi lehet a probléma mert mikor telepítem akkor kiirja hogy please check the network connectivity, please check the modul of your router !!! a 192.168.1.1 elvégeztem amit kell és mégse jött össze:S
2011. márc. 27. 12:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Bővebben írd le mi a gond tehát beírtad a böngészőbe hogy 192.168.1.1 kért felhasználónevet admin jelszót admin beléptél beállítottad a kapcsolat típusát kábelnet vagy adsl. Majd a titkosításnál a wpa2-őt és jelszavat is adtál hozzá? Pontosan mi a gond nem tudnak a kliensek csatlakozni?
2011. márc. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát telepíteném és kiírja ez a szart!!! már kivagyok !!! ez a 192.168.1.1 nem megyek ki belöle se valaki magyarázza már el nekem hogy leírja pontrol pontra......
2011. márc. 27. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:

A gép amelyikről próbálod beállítani a routert usb-vel vagy ethernet kábellel van összekötve? A beállításhoz vezetéknélküli kapcsolat nem elég.


A telepítő cd-re nem igazán van szükséged a lényeg hogy miután a modem össze van kötve a routerod-dal és a router a gépeddel a böngészőbrn megnyitod 192.168.1.1 -> admin / admin -> network -> wan -> pppoe -> user name / password beír -> connect automatically kijelöl -> save!

a wifi részt vagy kikapcsolni - amennyiben nincs használva -, vagy titkosítást beállítani,

wifi titkosítás beállítása; wireless -> wireless settings;

ssid - (bármi lehet, de ékezetes karakter lehetőleg kerülendő)

region - hungary

channel - kezdetnek jó az alapértelmezett csatorna, probléma esetén majd módosítandó

mode - 54 mbps (802.11g)

[*] enable wireless router radio

[*] enable ssid broadcast

[ ] enable bridges

[*] enable wireless security

security type - wpa-psk/wpa2-psk

security option - attól függ, hogy az ellenoldali eszköz/illesztés/oprendszer mit tud, de a wpa2 a jobb!

encryption - aes a jobb!

psk passphrase - jó hosszú jelszót kell megadni, lehetőleg nagy- és kisbetűk, valamint számok kombinációjából is álljon!

group key update period - 0

save!

a dhcp -> dhcp settings részben az address lease time - 2880 értékre átír, majd save!

a security részben az [*] enable firewall (the general firewall switch) engedélyez, majd save!

2011. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!