Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha megnyitok egy bizonyos...

Ha megnyitok egy bizonyos mappát, akkor gyakran kilép, és pár másodpercig csak az üres asztalt látni, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Megnyitom a mappát elkezdi tölteni a kis kép ikonokat ami mutatja mi van a mappákba, meg a videóknál ugye az első képkockát.

De van amikor félbeszakad mert kiugrik a mappából az üres asztalra ahol kb 3mp-ig semmi nem látható csak a háttér (tálca se) aztán visszajön minden kivéve a jobb alsó sarokban a creative hangerő szabályzó ikont.


2011. ápr. 2. 23:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Csatlakozom.Mentsd el ami fontos és telepítsd újra.


(powernek van humora,jóóóó van.....:)

2011. ápr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Már újra volt, de lehet hogy valami programot nem szeret a gép vagy valami meghülyíti. Csináltam egy rendszer visszaállítást még a legrégebbire, és most jó , de nem értem mért. :) Azért újra rakom mer már mindent csináltam szegény winnel, hogy jó legyen.
2011. ápr. 26. 09:53
 23/23 anonim ***** válasza:

:)

általában a virtuális meghajtok szoktak ilyesmit csinálni

Vagy a tálcára ráülö programocskák amik nem tudnak valami oknál fogva betöltödni

2011. ápr. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!