Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi okozhatja ezt a hibát? A...

Farkas Tamás László kérdése:

Mi okozhatja ezt a hibát? A freemailen keresztül küldött levelembe betett mellékletet és szöveg tartalmat a fogadó személy és én sem tudom megnyitni/biztonságból magamnak is elküldtem a fontos levelet/. Válaszotokat várva Tisztelettel: Farkas Tamás

Figyelt kérdés
Ezenkívül a levelet a címzetteknek 250-szer küldte ki a rendszer, - amiben a melléklet ill. a fényképek felsorolása szerepelt és más értékelhető - megnyitható nem. Nagyon kellemetlen volt-különösen az ezt követő magyarázkodás!
2011. okt. 4. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszer? Használsz levelezőklienset (Outlook Espress, Mozilla Thunderbird) vagy pedig a webesen (böngészőből) használod a levelezést?

A Freemail nem a megbízhatóságáról híres, tele van spamokkal, időnként vírusok is előfordulnak. Vagy náluk a hiba, vagy a te géped fertőzött. De mindenképpen felejtsd el azt a vacak Freemail-t és használd a Gmail-t. Én már saját magamtól, ugyanarra az email-címre is kaptam angol nyelvű spamot! (Nem tudok angolul).

2011. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!