Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van a sz. Gépem-ben 2 gépházhű...

Van a sz. Gépem-ben 2 gépházhűtő, szeretnék mégegyet venni, hogy a vinyót is tudjam hűteni, de csak 2 hely van a ventilátornak. Esetleg nincs valami átalakító, hogy tudjak mégegyet bele rakni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy hűtőt(pl zanussi) a gépnek, és vágd ki az ajtaját hogy hozzáférj a gép elejéhez. Akkor csak a proci ventijét hagyd meg, beállítod 5°C ra és jójca! A többi nem kell.

:)

2011. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
idióta teraszmajom -.-
2011. ápr. 3. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Végülis hasznos megoldás én nyáron szoktam hasonló megoldást alkalmazni mert a tetőtéri szobámba akár 40 fok is szokott lenni...... komolyra fordítva winyó hűtsét megtudod oldani úgy hogy aláteszed a ventit ilyen kis doboz valamira van a vinyó rászerelve és az alá betolod majd rákötöd áramra és szia. A legtöbb gépház oldalát úgy csinálták meg hogy a winyó felé is van 1 szellőző rács ha ráfér oda venti oda is szerelheted és huzatot csinálsz így jobban áramlik a levegő és nem melegszik annyira.
2011. ápr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Létezik külön vinyóhűtő, amit rá kell csavarozni. Nekem mindegyiken van.
2011. ápr. 4. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni külön a winyóra csavarozható hűtőt, ami magáról a winyó kábeléről kapja az áramot, a hozzá adott elosztóval
2011. ápr. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
végre értelmes válaszok .Köszi
2011. ápr. 4. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!