Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem szól rendesen az...

Miért nem szól rendesen az mp4 lejátszóm (recseg, stb)?

Figyelt kérdés
A hangszórója nem szól, a füles jobb oldala szól csak,ha mozgatom az is recseg.Mi lehet a baj és valahogy meglehet-e javítani?
2011. ápr. 8. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
mindenképp próbáld ki másik fülessel is, lehetőleg újjal.
2011. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tuti nem a fülessel van a baj,mert máshol működik rendesen. De azért köszi a választ!:)
2011. ápr. 8. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor a cuccban megtört a csatlakozás.
2011. ápr. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És lehet valamit csinálni vele?
2011. ápr. 9. 10:45
 5/7 anonim válasza:
Szerintem is a füllhallga a rossz nekem is mindig elromlik :@ már 14 db van és megint kell venni :S ! Szerintem direkt csinálják így hogy ilyen könnyen elromoljon !
2011. aug. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azzal nincs baj,kipróbáltam más hol is,működik.A készülékkel van baj.Csak a jobb oldali füles szól,de ha megigazítom és fogom úgy,hogy ne mozogjon,akkor szól rendesen,csak így nem lehet normálisan zenét hallgatni.Valaki nem tudja mi lehet és,hogy meg lehet-e csináltatni?!
2011. aug. 22. 23:52
 7/7 anonim válasza:
Jack dugója a hibás tutira...:) A másik válasz meg nem, nem éri megcsináltatni (ha lehet egyáltalán).
2011. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!