Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ITunes? Teljesen elakadtam!

ITunes? Teljesen elakadtam!

Figyelt kérdés

Feltelepítettük és találtam a neten egy oldalt ahol szórul szóra leírnak mindent, hogy hogyan kell regisztrálni de az első lépésnél elakadtam mivel nekem teljesen más ablakor dobott ki...

Indítsuk el az iTunes programot. A nyitó képernyőn az aktuális kínálat látható, ami nekünk fontos a regisztráció kezdetén, hogy a jobb felső sarokban látható a „Sign in” gomb./EZ EDDIG MEGVAN/

Az első hely ahova kattintunk, legyen a Fring nevű program, ami jelenleg az ingyenesen letölthető programok listavezetője. (Nyilván később ez már nem lesz itt, ahogy valamilyen új program jelenik meg és nagyobb érdeklődést tanúsítanak iránta a vásárlók.)

NA DE EZ A KÖVETKEZŐ.. nekem egy olyan ablakot dobott ki ahova az van kiírva, hogy Apple ID,Password.Ezeket kellene megadnom de beírom az elsőt és a másodikba már nem tudom, hogy mit kell írnom!Legyetek szívesek és segítsen nekem valaki:)


2011. ápr. 9. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem Iphone 4-em van, 16G. Én is segítséggel tudtam megoldani ezeket a dolgokat!


Először is, a legjobb, ha nem az Itunes-ból akarsz alkalmazásokat (játékokat) tenni az Ipohone-odra, hanem az Iphone-ról telepíted fel őket (Apple store)! Nekem is így lettek meg!


Az Itunes iszonyú lassú, leterheli a laptopomat, ezért útálom :)))))))


Apple ID-t neked kell létrehoznod az egyik eMail címeddel és egy általad megadott jelszóval. Regisztrálnod kell itt:


[link]


Keress youtube videókat, tele van vele a net, mit hogyan kell csinálni. Elsősorban angolok, ha tanultad a nyelvet menni fog!! Olvass fórumokat is- a Google-n keress rájuk!



Az Iphone-odon az Apple Store-ból válogass alkalmazásokat inkább, és ne az Itunes-ból.. Úgy nem is tudtam megoldani!


Itunes-on belül sign in és create a new account-ot is meg kell csinálni, a banki adatoknál pedig a NONE lehetőséget kell választani, azaz véletlen se adj meg bankszámla számot, ha az ingyeneseket akarod csak töltögetni!


Nekem LogMeIn-nel csinálták meg távkapcsolatban, mert engem is végig szivattak ezek a dolgok:))))


Remélem segítettem, majd írd meg hogy alakult a dolog!!!

2011. ápr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
meglett minden koszi:)
2011. jún. 21. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!