Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen biztonsági programok?

Milyen biztonsági programok?

Figyelt kérdés
A gépemre miket kell feltenni ahoz hogy teljes védelmem legyen most rajta van az avg internet security meg a zonealarm miket kell még rátenni? lehetőleg linkel köszi
2011. ápr. 10. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy, az úgynevezett "kémprogramok" elleni védelem kell még rá, mert a hagyományos vírusirtók ebben nem a legjobbak. A legjobb a Malwarebytes Anti-Malware és a Super Anti-Spyware program, ebből az egyiket érdemes feltenni és időszakonként átvizsgáltatni vele a rendszert. [link] Az a hátrányuk, hogy az ingyenes változatban nincs valós idejű védelem. A Spybot - Searh Destroy azonban állandó védelmet nyújt és nagyon hatékony program. Telepítéskor válaszd a "Tea-timer" lehetőséget. Automatikusan nem frissül, de online frissíthető.

[link]

2011. ápr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem akkor most avg malverbytes (vagy mi) meg zonealarm van rajta ez így jó?
2011. ápr. 10. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt még kifelejtettem, hogyha fenn van az AVG Internet Security, akkor nem kell mellé a ZoneAlarm, mert két tűzfalat nem szoktunk telepíteni, zavart okozhatnak a rendszerben.
2011. ápr. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben akkor letörlöm köszi:)
2011. ápr. 10. 11:33
 5/10 A kérdező kommentje:
Akk csak avg meg malverbytes vagy mi a szar xD
2011. ápr. 10. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:

A helyedben én így használnám:

Tűzfal: ZoneAlarm (ingyenes)

Vírusirtó: AVG 2011 (ingyenes) [link]

Kémprogram elleni (ingyenes, állandó védelem) [link]

Kémprogram elleni (ingyenes, időközönként a biztonság kedvéért lefuttatandó) [link]

2011. ápr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ok én így használom : D köszi a válaszokat.
2011. ápr. 10. 11:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja és még vmiben tudnál segíteni?
2011. ápr. 10. 11:43
 9/10 A kérdező kommentje:
Abban hogy ha pl msnre felmék ezt írja ki egy vagy több activex vezérlőt nem sikerült megnyitni ez miért van?
2011. ápr. 10. 11:44
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy lehetne megcsinálni hogy ne írja ki?
2011. ápr. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!