Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Sehogyan nem tudom...

SEGÍTSÉG! Sehogyan nem tudom letörölni a DivX plus playert?

Figyelt kérdés
A vezérlőpultban a programok eltávolításánál nincs benne a listában, próbálkoztam, vmi Vista manager-el, és Unlooker-al, de semmi eredmény. Kérem, aki tud segítsen, nincs szükségem e programra...:)
2011. ápr. 10. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedd le még egyszer a telepítőjét,indítsd el mint ha telepíteni akarnád,és ott válaszd az eltávolítás (remove) lehetőséget.
2011. ápr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 jas0nx ***** válasza:
Ez is egy hasznos megoldás, de ha nem került be a programok eltávolítása listába akkor vallszeg a registryben sincs benne, így nem lesz gond ha kézileg törlöd... Kitörlöd a parancsikont az asztalról meg a startmenüből valamint a programfilesból mappástól tőrlöd és ennyi.
2011. ápr. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

I. Próbálkoztam-e lehetőséggel, de nem jártam sikerrel. Mikor elindítom a telepítőt, nincs olyan lehetőség, hogy uninstal vagy remove...

II. A kézi törléssel sem jártam sikerrel. Folyton azt írja ki, hogy a törléshez engedély szükséges. Rá kattintok az újra és újra engedély szükséges, majd újra....:(


Ha valakinek van még valami ölete, szívesen fogadom!:)

2011. ápr. 10. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Unlocker-el töröld le az összes mappáját.
2011. ápr. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, íggy, hogy egyesével töröltem a mappákat, sikerült! Egyedül az update mappát nem engedi törölni...azt írja, köv rendszerindításkor...majd akkor kidedrül:)
2011. ápr. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!