Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kitörölni egy...

Hogyan lehet kitörölni egy olyan mappát ami a gép szerint nem létezik?

Figyelt kérdés

Szóval van egy mappa a G:\ harddisc alatt és ki szeretném már törölni (\háttérstory\:elöször át akartam nevezni de nemengedte ugyanabból az okból) de nemengedi mivel ha ki akarom törölni akkor:


Az xy mappát nem lehet eltávolítani:Az állítótt elérési útvonal nem található.


Ha meg DAP File Shredder -el próbálkozom akkor meg ezt írja:

File could not be shredded. It may be in use, deleted or needs authorization for access. Please check and try again.


Mégis hogyan tudom eltávolítani ezt a mappát? Nincs benne semmilyen adat sem már mivel azokat áthelyeztem egy másik mappába.


2011. ápr. 11. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg csökkentett módban kitörölni ott menni fog szerintem.
2011. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül sehogy sem,csinálj egy lemezellenőrzést és aztán próbáld.


A Chkdsk futtatása a Sajátgép vagy a Windows Intéző ablakból


Kattintson duplán a Sajátgép ikonra, és a jobb gombbal kattintson az ellenőrizni kívánt merevlemez-meghajtóra.

Kattintson a Tulajdonságok parancsra, majd az Eszközök fülre.

A Hibaellenőrzés csoportban kattintson az Ellenőrzés gombra. Ekkor megjelenik a Lemezellenőrzés beállításai párbeszédpanel.

Válasszon az alábbi lehetőségek közül:

A Chkdsk írásvédett üzemmódban való futtatásához kattintson az Indítás gombra.

Ha a hibás szektorok megkeresése nélkül szeretné kijavítani a hibákat, jelölje be A fájlrendszer hibáinak automatikus javítása jelölőnégyzetet, majd kattintson az Indítás gombra.

Hibajavításhoz, a hibás szektorok felkutatásához és az olvasható információk helyreállításához jelölje be a Szektorhibák keresése és kísérlet javításukra jelölőnégyzetet, majd kattintson az Indítás gombra.

Megjegyzés: Ha a merevlemezen egy vagy több fájl nyitva van, a következő üzenet jelenik meg:

Nem lehetett elvégezni a lemezellenőrzést, mert a lemezellenőrző segédprogramnak kizárólagos hozzáférésre van szüksége néhány Windows-fájlhoz a lemezen. Ezen fájlokhoz csak a Windows újraindításával lehet hozzáférni. Szeretné a lemezellenőrzést a számítógép következő újraindítására ütemezni?

A lemezellenőrzés ütemezéséhez kattintson az Igen gombra. A lemezellenőrzés indításához indítsa újra a számítógépet.

2011. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom
2011. ápr. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!