Kezdőoldal » Számítástechnika » Biztonság » A vírus irtóm talált egy...

A vírus irtóm talált egy vírust (maleware-t), de nem lehet kitörölni, mert nincs is az a vírus a gépen, létezik olyan h láthatatlan virus (csak a virusirtó érzékeli)?

Figyelt kérdés

hát mert nem lehet kitörölni,pedig mindig kiirja a virusirto h : 1 Infection has been identified in your system. és amikor kiirja magától bekapcsolja magát és fut keresi a rosz fájlokat-zavaró és idegesitö már.

Ugye amikor kiirja a virusirtó h talált egy rosz fájlt,akkor kiirja azt is h hol van az a fájl,és én utánanéztem ott nincsen semmi ilyen: kdthy.exe (cloaked maleware)


2008. okt. 19. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

De szerintem ott van, csaka vírusírtó nem tudja kitörölni ilyen van. Azért nem találod, mert rejtett mappákban van.

Amit kiír, h hol van menj aszerint a mappákban és amikor eljutsz oda, h nem találod a további utat, akkor eszközök, mappa beállításai, nézet, speciális beállítások és rejtett fájlok megjelenítése. Ott lesz töröld ki sajátkezüleg.

2008. okt. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ki is akartam törölni sajátkezüleg,a mappába be lehet lépni,de ott még van rengeteg fájl,abc sorrendben,és nincs ott,biztos vagyok benne h nincs ott mert kerestem.Nincsenek ott rejtett fájlok se...csak a virusirtó irja ki h ott van(csak épp láthatatlanul):S mit kéne csinálnom h megkaláljam? a keresö se találja meg
2008. okt. 19. 17:35
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, h ez az xp cd key changer program miatt van, akkor azt töröld ki. ha nem próbálj meg feltenni vlmi más vírusírtót hátha az letörli, vagy nyomj egy vírusírtást a Biosból.
2008. okt. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg csökkentett módban futtatni a vírusirtót . Nekem sok esetben ez hozta meg a megoldást .
2008. okt. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg CDról futtatni a vírusirtódat, mert van olyan, h kitörölné, de következő indításkor megint ott van, mert megbújik bizonyos helyeken... ilyenkor be kell töltened a vírusirtót, még az előtt, mielőtt beindulna a windowsod!
2010. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!