Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy hibám a gépemen, amin...

Van egy hibám a gépemen, amin WIndows 7 van. Hiányol egy advrcntr3. dll nevű fájlt. Ismerős valakinek ez a probléma? Többilent

Figyelt kérdés
Jobbegérrel nem tudok rákattintani semmire! Ja, és a Nero program írja mindezt! Megoldaná ha instalállnám a Nero 8at?
2011. ápr. 12. 16:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogy hova és miért tűnhetett el fogalmam sincsen, de jártam már így és vannak oldalak, ahonnan a hiányzó .dll fájlokat le lehet netről tölteni:



[link]



vagy


írd be a Google-ba, hogy


"DOWNLOAD MOLIOUT.DLL FILE"


/moliout helyett a tied nevét/.



Töltsd le a gépedre, hogy meglegyen!!

Nekem a nyomtatóhoz kellett a múltkor egy HP-s, mert nem nyomtatott, letöltöttem, be is kellett tallóznom, amikor kérte és megoldódott a problémám!


Remélem segítettem, végülis csak pótolni kell, a gépre ismét visszatenni a .dll fájlt.


ELVILEG ITT VAN A TIED:


[link] pop.php?dll=advrcntr3


SOK SIKERT

2011. ápr. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!