Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen típusú az a laptop,...

Milyen típusú az a laptop, amelyet krimisorozatokban használnak?

Figyelt kérdés

Sok TV-szorozatban láttam egy olyan laptopot, amely kivülről úgy néz ki, mint egy Macbook, csak mattfekete színű és Apple-logó helyett egy Windows logó van rajta! Milyen típusú lehet ez a laptop???


Sorozatok, amikbe láttam:

CSI: Miami helyszínelők

CSI: New York-i helyszínelők

Gyilkos elmék

Gyilkos elmék: Alapos gyanú


2011. ápr. 17. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
igazábol mindig másféle és ez csak egy reklámfogás, pl lenovokat szoktam látni, amiknek a hátulja nem ilyen, csak rajta van ez a fekete alapon fehér windows logó. ennyi. nincs windows laptop
2011. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően kétfélét: amelyik reklámcélt is szolgál, meg amelyiket nem. Ahol reklámozni akarnak ott valami valós készülék van, amit fel lehet ismerni is pl. egy megharapott almáról. Amikor pedig senki nem fizet a reklámért akkor szokott hiányozni a márkajelzés vagy valami nem létező cégé lenni.
2011. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!