Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan használjam a laptop...

Hogyan használjam a laptop akkumulátort?

Figyelt kérdés

Tegnapi nap folyamán vettem egy új laptopot. És csak úgy szeretném használni hogy hálózatról(ezzel az akksit kímélve)

Az nem probléma hogy amikor be van indítva a gép akkor be van mindig dugva töltőre. És amint leállítom akkor ki is húzom a töltőt


2011. nov. 14. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
ha hálózatról használod akkor vedd ki az aksit ,mert tönkre megy és ha viszed valahova akkor előtte töltsd fel,mert ha nem így teszel 1-2év és tönkre megy...és nem olcsó dolog
2011. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

el ne hidd ám amit az első írt,

Nyugodtan használd úgy a lapidat ,ahogy van ,akkuval együtt.

Soha nem kell belőle kivenni .

Pont úgy ,ahogy egy mobiltelónál sem rakjuk ki-be ,ki-be az akkut.

2011. nov. 15. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

el ne hidd...csak tönkre fog menni :D


telefon nincs állandóan hálózatra kötve....tegyél félre azért egy 15-20e ret új aksira

2011. nov. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azt olvastam hogy az a legjobb ha első alkalmakkor lemerítem az akkumulátort(nem teljesen csak 10%ra kb) és utána meg teljesen feltöltöm. És ezt tegnap egyszer végigcsináltam egyből többet írt ki időre is az akksi. Esetleg még vmi tippek, ötletek az akksival kapcsolatban?
2011. nov. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!